• Uniprofil - producent drzwi
  • Uniprofil - drzwi wewnętrzne SOFT
  • Uniprofil - drzwi wewnętrzne RAMIAKOWE
  • Uniprofil - drzwi wewnętrzne RAMIAKOWE
Kupuj tanio u producenta
W razie pytań -
kontakt sklep internetowy

515 038 125
w godzinach
pn - pt 8.00 - 16.00
Ilość
0 szt.
Łączna cena
0,00 zł
Zamów

Doświadczenie

UNIPROFIL: Drzwi  wewnętrzne , zewnętrzne  ,  ościeżnice regulowane, ościeżnice stałe , listwy , brykiet opałowy.

Marka  UNIPROFIL istnieje już ponad  20 lat na rynku polskim i zagranicznym.  Obecnie  produkujemy drzwi wewnętrzne w technologi soft i ramiakowej  oraz dodatki do drzwi  oscieżnice i listwy. Jesteśmy prekursorem wprowadzenia nowych technologii oraz ekologicznych rozwiązań produkcyjnych. Jako pierwsi w Polsce produkowaliśmy listwy, profile MDF pokrywane foliami jak również jako pierwsi podjęliśmy produkcje brykietów z pyłów MDF (posiadamy atesty i aprobaty techniczne).

Atmosfera domu jest bardzo ważną cząstką człowieka. Dbamy by był on funkcjonalny, elegancki i nowoczesny. Bardzo ważnym jego elementem są drzwi, które jesteśmy w stanie wyprodukować zgodnie z gustem i upodobaniami każdego klienta.W ofercie mamy  szeroki wybór modeli drzwi .
Ok 300 wzorów .


Innowacja z pasją

Jako jeden z pierwszych producentów prowadzimy produkcje drzwi SOFTOWYCH (drzwi oklejanych na okrągło). Zawsze stawiamy na jakość naszych wyrobów tak, aby służyły naszym klientom długie lata. Nasze drzwi jak i również ościeżnice posiadają Aprobatę Techniczną.

Znak towarowy UNIPROFIL rozpoznawalny jest na polskim jak i zagranicznym rynku. Większa część naszej produkcji (około 60%) sprzedawana jest w Polsce .Produkujemy również na rynek niemiecki i czeski .

Jakość w standardzie

Pracownicy naszej Firmy to osoby kompetentne, posiadające rozległą wiedzę z zakresu produkcji jak i montażu drzwi. Są oni odpowiednio przeszkoleni w zakresie doradztwa i spełniania pomysłów naszych klientów. Atmosfera która panuje w naszej Firmie to atmosfera rodzinna którą pielęgnujemy od lat.

Zapraszamy do współpracy hurtowników, firmy remontowo-budowlane oraz odbiorców indywidualnych.

Jak zamawiać

W naszym sklepie internetowym nie musisz zakładać zbędnych kont, loginów i haseł. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię produkty. Użyj do tego celu naszych kreatorów.
Regulamin

Wszystkie produkty w naszym sklepie są nowe, pełnowartościowe i posiadają 12 miesięczną gwarancję producenta od daty sprzedaży zamieszczonej na dokumencie zakupu.
Kontakt

Trend Lisowska Sp. Jawna.
ul. Złota 197
42-200 Częstochowa

Telefon 515 038 125
E-mail uniprofil@uniprofil.pl
Ościeżnice regulowane, futryny regulowane, ościeżnice do drzwi.
Zobacz także galerię zdjęć drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. Grupa UNIPROFIL.