• Uniprofil - producent drzwi
  • Uniprofil - drzwi wewnętrzne SOFT
  • Uniprofil - drzwi wewnętrzne RAMIAKOWE
  • Uniprofil - drzwi wewnętrzne RAMIAKOWE
Kupuj tanio u producenta
W razie pytań -
kontakt sklep internetowy

515 038 125
w godzinach
pn - pt 8.00 - 16.00
Ilość
0 szt.
Łączna cena
0,00 zł
Zamów

1. Drzwi łamane


Wewnętrzne drzwi łamane firmy UNIPROFIL to świetne rozwiązanie do małych pomieszczeń w nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach. Stanowią połączenie wygody oraz ciekawego designu. Połączenie drzwi bezprzylgowych, dwuelementowych, podzielonych symetrycznie, z zamkiem do wyboru w/g potrzeby. Składają się ze skrzydła łamanego,które można zamontować na typowej ościeżnicy stałej lub regulowanej. Połówki drzwi wykonane są z MDF-u lub z półfabrykatów z drewna iglastego. Wewnętrzne wypełnienie komórkowe stanowi "plaster miodu " o gęstości oczek 14 mm. Okładziny skrzydeł wykonane są z płyt HDF oklejone folią finish. Połówki drzwi łączone są ze sobą za pomocą zawiasów sprężynowych, umożliwiających utrzymanie ich stabilności w pozycji zamkniętej. Dostępne są w szerokościach od "60" do "90". Drzwi łamane UNIPROFIL, dzięki swojej konstrukcji, są znakomitym uzupełnieniem urządzenia niewielkich powierzchni, systemy łamania, do minimum ograniczają powierzchnię niezbędną do prawidłowego funkcjonowania drzwi.
 
2.Nietypowe wymiary drzwi (nietypowa szerokość otworu w murze np 75 cm)

Na zamówienia specjalne można zamówić nietypowe szerokości drzwi :
Drzwi ramiakowe za dopłatą 120 zł do drzwi, 100 zł do ościeżnicy
- Drzwi przesuwne,  typowe szerokości to  61,71,81,91 cm  , szerokosć nietypowa np.  75 cm lub  88  cm za dopłatą do indywidualnego  ustalenia
- Drzwi dwuskrzydłowe np. do otworu 188 cm za dopłatą do indywidualnego ustalenia
 

Jak zamawiać

W naszym sklepie internetowym nie musisz zakładać zbędnych kont, loginów i haseł. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię produkty. Użyj do tego celu naszych kreatorów.
Regulamin

Wszystkie produkty w naszym sklepie są nowe, pełnowartościowe i posiadają 12 miesięczną gwarancję producenta od daty sprzedaży zamieszczonej na dokumencie zakupu.
Kontakt

Trend Lisowska Sp. Jawna.
ul. Złota 197
42-200 Częstochowa

Telefon 515 038 125
E-mail uniprofil@uniprofil.pl
Ościeżnice regulowane, futryny regulowane, ościeżnice do drzwi.
Zobacz także galerię zdjęć drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. Grupa UNIPROFIL.